NEMZ-N -23-0149 pályázat

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma, Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárság, Nemzetiségi Főosztálya és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által kiírt 2023. évi „Energia hatékonyságot növelő” kiegészítő támogatási pályázaton 14,5 millió vissza nem térítendő támogatást kapott a Németvárosi Óvoda.
A pályázati pénzből megtörtént a beépített tetőtér (tornaszoba, fejlesztőszoba, közlekedő) paticsának, szigetelésének bontása, cseréje, gipszkartonozás anyagköltsége, nyíllászáró, villamoshálózat tornaszoba padlózatának cseréje, felújítása és festése.
Ezen kívül napelemrendszer telepítése is megvalósult a villamosenergia energiatakarékos használata érdekében.

NEMZ-N -23-0149 pályázat
Köszönetet szeretnénk mondani az Emberi Erőforrások Minisztériuma, Egyházi, Nemzetiségi és Civil Társadalmi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárság, Nemzetiségi Főosztálya és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-nek amiért lehetővé tette a beruházást.

Gyulai Német Nemzetiségi Óvoda Alapítvány

Számlaszám: